7 prostych wymian oświetlenia, których należy dokonać jak najszybciej

image

To, w jaki sposób oświetlisz swoje pomieszczenia, wpływa na nastrój, kolor i zadania. Wykorzystaj te proste, ale skuteczne zamiany, aby łatwo poprawić oświetlenie w swoim domu.

Dodaj źródło światła w kuchni. Wiele kuchni opiera się prawie wyłącznie na jednym głównym elemencie oświetleniowym. Zwróć uwagę na oświetlenie podszafkowe i oświetlenie palców, aby oświetlić strefy przygotowywania, gotowania i jedzenia.

W łazience

Ważne jest, aby uzupełnić oprawy wpuszczane w łazience. W przeciwnym razie uzyskasz dziwne cienie - a to przeciwieństwo tego, czego oczekujesz podczas nakładania makijażu i szykowania się!

W sypialni

Zachowaj prostotę: Zainstaluj kinkiet przy łóżku. "Ludzie nie zawsze chcą mieć stoliki nocne, więc polegają na lampach wpuszczanych i wentylatorze", mówi Lucy Dearborn, właścicielka Lucia Lighting Design w Lynn, Massachusetts. Oprawy montowane na ścianach zapewniają oświetlenie zadaniowe do czytania w łóżku bez dodawania bałaganu.

lampka

W salonie

Zainstaluj oświetlenie akcentujące. Oświetlenie akcentujące, często uważane za luksusowe, może nadać impetu pomieszczeniu, w którym większość z nas codziennie pracuje wielozadaniowo. Wypróbuj kinkiet lub lampę stołową, aby rozjaśnić swoją przestrzeń.

W jadalni

Spójrz na oświetlenie zadaniowe lub dekoracyjną lampę bufetową, aby rozjaśnić miejsca do serwowania posiłków lub narożniki pokoju. Oprawy wpuszczane w blat mogą być pomocne przy pracy skoncentrowanej na zadaniu.

Przestrzeń rodzinna

Wypróbuj przenośne lampy we wspólnych wnętrzach. "Ludzie zapominają o lampach stołowych i podłogowych jako źródle oświetlenia" - mówi Dearborn. "Ja jestem ich wielkim fanem. Ustawiam je na zegarach i włączam, gdy wracam do domu. W przestrzeni pojawia się poczucie ciepła".

W kącie

Aby rozjaśnić ciemny kąt, podświetl roślinę. "Doda to idealnej odrobiny blasku" - mówi Dearborn.

Dowiedz się więcej na: https://ladneto.pl/