Rent the Runway nawiązał współpracę z West Elm, dzięki czemu możesz wypożyczyć swoje ulubione dekoracje.

image

Jeśli kiedykolwiek potrzebowałaś stroju na specjalną okazję, ale nie chciałaś wydawać fortuny na coś, co zamierzałaś założyć tylko raz, prawdopodobnie natknęłaś się na Rent the Runway w pewnym momencie lub innym. To znaczy, jeśli jeszcze nie słyszałeś o rewolucyjnej stronie internetowej wypożyczalni odzieży, która sprawia, że ubieranie się na każdą okazję jest o wiele łatwiejsze (i bardziej przystępne cenowo). Podczas gdy strona zyskała sławę w świecie mody, teraz rozszerza swoją działalność na inny ważny sektor: wystrój wnętrz.

Rent the Runway ogłosił niedawno nową współpracę z West Elm, zawsze stylową marką mebli i dekoracji. Teraz, oprócz modnych ubrań, można wypożyczyć nowoczesne artykuły do domu z innowacyjnej strony internetowej, aby uzyskać więcej korzyści z zakupu i dokonać ekologicznych wyborów. To pierwszy raz, kiedy Rent the Runway oferuje produkty spoza swojej standardowej oferty odzieży i akcesoriów, a także pierwszy raz, kiedy West Elm udostępnia produkty do wypożyczenia.

Począwszy od początku czerwca, będzie można wypożyczać ręcznie wybrane tekstylia West Elm w ramach abonamentu Rent the Runway. Przeczytaj, aby dowiedzieć się, jak dokładnie wygląda proces wynajmu i jakiego rodzaju wystroju możesz się spodziewać.

Kiedy partnerstwo Rent the Runway i West Elm wejdzie w życie tego lata, będzie można wybierać spośród 26 ekskluzywnych pakietów poduszek dekoracyjnych, narzut, poduszek, kołder i poszewek. Każdy z tych elementów będzie dostępny w różnych stylach, nadrukach, fakturach i kolorach, aby zapewnić, że można pozwolić sobie zabłysnąć swoją osobowością i indywidualnymi upodobaniami.

W ramach współpracy oferowane są trzy różne usługi, które sprawiają, że dekorowanie domu za pomocą Rent the Runway jest naprawdę atrakcyjne. W ramach subskrypcji otrzymujesz wyselekcjonowane opcje, produkty, które trafiają w dziesiątkę, jeśli chodzi o styl, a także wygodę, jaką daje możliwość zmiany aranżacji przestrzeni, kiedy tylko masz na to ochotę. Alex Bellos, prezes West Elm, powiedział w niedawnym komunikacie prasowym: "Ułatwiamy klientom odkrywanie wspaniałego designu dla ich przestrzeni".

Każdy pakiet zawiera wybór nowych i sezonowych tekstyliów West Elm do sypialni i pokoju dziennego. Pomyśl o kołdrach, narzutach, kocach, poduszkach i poduszkach do sypialni oraz dodatkowych poduszkach i kocach do salonu.

Możesz być pewien, że otrzymasz niezwykle stylowy wybór kawałków, zwłaszcza, że każdy pakiet jest zaprojektowany przez West Elm z produktami sygnowanymi marką. Obejmuje to popularne produkty, takie jak kołdry z lnu belgijskiego, narzuty szenilowe i poszewki na poduszki Off Center Abstract (to tylko kilka przykładów).

Jeśli chodzi o wygodę, model wynajmu pozwala członkom na elastyczność, jeśli chodzi o odświeżanie swoich domów według własnego uznania. Jeśli się zapiszesz, będziesz mógł zatrzymać pakiety na tak długo, jak zechcesz - czy to kilka tygodni, czy miesięcy, czy dłużej. Dodatkowo, jeśli zakochasz się w jakimś pakiecie, będziesz miał możliwość zakupu go po obniżonej cenie.

"To przełomowy moment dla Rent the Runway i całej gospodarki współdzielenia" - powiedziała współzałożycielka i dyrektor generalna Rent the Runway Jennifer Hyman w komunikacie prasowym. "Wiemy, że odzież jest często narzędziem, które pomaga ludziom poczuć się pewnie i wyraziście, a to nowe partnerstwo pozwoli im wyzwolić to uczucie poprzez wystrój domu" - kontynuuje.

Aby stać się częścią tego nowego sposobu na zakupy dekoracji wnętrz, zapisz się na nieograniczoną subskrypcję Rent the Runway. Kosztuje ona 159 dolarów miesięcznie i otwiera dostęp do ponad 550 projektantów, 600 000 stylów odzieży i akcesoriów, a teraz także do dekoracji wnętrz z West Elm. Możesz zatrzymać dowolny produkt na tak długo, jak chcesz i wymienić go na coś nowego, gdy będziesz gotowa na zmiany.

Partnerstwo jest również przykładem na to, że marki biorą na siebie większą odpowiedzialność, jeśli chodzi o świadome i zrównoważone zakupy. Zarówno Rent the Runway, jak i West Elm są zaangażowane w działania na rzecz zrównoważonego życia. Model wynajmu Rent the Runway pozwala uwolnić się od tradycyjnych nawyków szybkiej mody, pozwalając użytkownikom cieszyć się stylowymi rzeczami bez konieczności pozbywania się ich po kilku użyciach. Ponadto, West Elm projektuje 90% swoich produktów we własnym zakresie i oferuje szeroki wybór lokalnych, ręcznie robionych, pozyskiwanych w sposób zrównoważony i posiadających certyfikat Fair Trade przedmiotów.

Jeśli chcesz poznać najnowsze trendy w wystroju wnętrz, nie martwiąc się o to, czy po kilku miesiącach nadal będziesz się nimi cieszyć, możesz rozważyć zapisanie się na subskrypcję Rent the Runway przed czerwcem, kiedy to produkty West Elm staną się oficjalnie dostępne na stronie.

Czytaj więcej na: http://lapsdesign.pl