Dlaczego potrzebujesz czarno-białej sztuki abstrakcyjnej w swojej przestrzeni?

image

W naszym ciągłym przeglądaniu wspaniałych wnętrz i inspirujących przestrzeni, zawsze przyciąga nas wpływ czarno-białej sztuki abstrakcyjnej. Pojawia się wszędzie i w różnych stylach wnętrzarskich, a jej wygląd jest zawsze wyrafinowany i szykowny. Zainspirowana pracami artystów takich jak Franz Kline i Richard Serra, czarno-biała sztuka abstrakcyjna może być mile widzianą folią dla tradycyjnych mebli, funkcjonować jako punkt odpoczynku dla oka w kolorowych pokojach i dodawać tekstury do minimalistycznego wystroju.

Chociaż trend ten jest coraz bardziej popularny, niechętnie nazywamy go takim, ponieważ uważamy, że jest ponadczasowy i nie widzimy końca jego popularności i wpływu. Przekonałeś się, aby dodać trochę czarno-białej sztuki abstrakcyjnej do swojej przestrzeni? Dowiedz się, jak zmaksymalizować jej wpływ dzięki poniższym wskazówkom i kup kilka z naszych ulubionych dzieł.

Zerwij z tradycją

W pomieszczeniach pełnych tradycyjnych elementów, linii, tkanin i wzorów, dawka sztuki abstrakcyjnej w prostej palecie czerni i bieli wniesie do przestrzeni nowoczesną wrażliwość.

FormH2 The Heidies $N/A Sklep
Amir Guberstein Korytarze #5 $1430 Sklep
Sebastien Leon The Ties That Bind My Endless Skies #1 $765 Sklep

Odpoczynek dla oka

W pomieszczeniach, w których króluje kolor, uproszczenie dzieł sztuki poprzez ograniczenie schematu kolorów do klasycznej czerni i bieli daje oczom miejsce na odpoczynek. Podczas gdy wzór i linie dzieła sztuki mogą być pofałdowane i ruchliwe, odpoczynek od nasyconych kolorów wzmocni pozostałe elementy pokoju.

Zrównoważ telewizor

Aby zrównoważyć swoje wielkie czarne pudło, stwórz wokół niego ścianę galerii. W czerni i bieli będzie ona płynnie przechodzić w przedłużenie urządzenia.

Wyraźne spojrzenie

Przy wyborze dużego dzieła sztuki, czerń i biel to najbezpieczniejszy wybór. Oświadczenie będzie służyć jako klasyczna część wystroju i wytrzyma próbę czasu, dopasowując się do każdego stylu, który będzie ewoluował podczas zmiany wystroju.

Kendra Dandy Wśród liści $400 Sklep
Sepideh Ilsley Through Her Eyes $400 Sklep
Mathew Tucker Rysunek #13 $200 Sklep

Dodaj dramatyzmu

Nic nie przyciąga winiety do siebie tak, jak duży kawałek sztuki abstrakcyjnej. Niezależnie od tego, czy dodajesz zainteresowania nad sofą, czy łączysz elementy we foyer, te obrazy przykuwają uwagę.

Wydruki białych orchidei Czarno-białe akwarelowe obrazy abstrakcyjne $74 Sklep
Naturalne ciekawostki Folden Filmowe krajobrazy: Napa 1 $3285 Sklep
John Chang Połączenie 3 $605 Sklep

Stwórz wymiar

W opływowych przestrzeniach, duże dzieło sztuki abstrakcyjnej dodaje wymiaru i ruchu. Niedoskonałe linie i pociągnięcia pędzla kontrastują z ostrymi krawędziami i gładkimi powierzchniami, tworząc przyciągające wzrok napięcie.

Hannah Lee Abstrakcyjny obraz w stylu Midcentury Modern $200 Sklep
Pottery Barn Geometric Silhouette Paper Print $249 Sklep
Artolo Black and White Print $9 Sklep

Idź w stronę eklektyzmu

Połóż razem kilka zabytkowych czarno-białych fotografii, zamiast wieszać typową eklektyczną mieszankę obrazów. Czysty wygląd pozwoli Ci dodać kolory w innych elementach dekoracyjnych.

Dalej: Sztuka, którą powinieneś kupić w oparciu o swoją osobowość