Jak urządzić sypialnię, która rośnie razem z dzieckiem

image

Wiadomo, że dzieci ciągle zmieniają swoje upodobania. Jednakże, jeśli chodzi o dekorowanie ich pokoi, może to być męczące, aby stale dostosowywać ich wystrój do ich ciągle zmieniających się gustów, nie wspominając o kosztownych. Używa te porady tworzyć sypialnię która rośnie z twój dzieckiem i wciąż pozwala one wyrażać kto są.

Zainwestuj w ponadczasowe meble:

Kiedy masz małe dziecko, łatwo jest dać się ponieść osobliwym przedmiotom z pokoju dziecinnego. Jednak obrabialność tych przedmiotów znacznie przewyższa ich trwałość. Gdy dziecko będzie miało kilka lat, będzie wyglądało na zbyt małe, a Ty wrócisz do biznesu. Zamiast tego szukaj mebli, które możesz zatrzymać w domu na długie lata. Na przykład, zamiast biura dla dziecka, wybierz biuro, w którym będą rosły Twoje ubrania. Jeśli masz taką przestrzeń, zainwestuj w podwójne łóżko, aby goście mieli więcej miejsca do spania.

Wybierz meble wielofunkcyjne:

Dwufunkcyjne meble są idealne, zwłaszcza jeśli chodzi o przekształcenie pokoju z odpowiedniego dla malucha na taki dla dziecka. Pomyśl poza ideą standardowego przewijaka i kup biurko lub komodę, które można wyposażyć w wyściełaną podkładkę do przewijania. W ten sposób możesz używać podkładki do przewijania tak długo, jak potrzebujesz, a Twoje dziecko będzie gotowe do odrabiania lekcji, gdy tylko wyruszy do szkoły. Gdy czas przychodzi kupować łóżko, szuka jeden z wbudowanym magazynem pod spodem. Przechowywanie pomoże utrzymać pokój w czystości i jasności, dając jednocześnie dodatkowe możliwości przechowywania niekończących się zapasów zabawek.

Zachowanie neutralności kosztownych elementów konstrukcyjnych:

W każdym projekcie, istnieją pewne obszary, które będą wymagały pracy w czasie - podłogi, meble i farby. Zamiast używać tych rzeczy, aby coś ci powiedzieć - jak malowanie ścian w pokoju dziecka na pastelowy róż lub błękit - wybierz opcję, która będzie trwała. Wybiera kolory które są ciepli i zachęcający, klasyczni wykończenia dla twój meble, i podłoga która jest wszechstronna.

Jeśli chodzi o neutralność, cena jest dobrą zasadą do naśladowania. Jeśli rzecz, którą kupujesz, kosztuje dużo pieniędzy, upewnij się, że nie masz wrażenia, że będzie przestarzała w krótkim czasie. Zostaw go do elementów, które chcesz zastąpić, gdy wyjdą z mody, aby włączyć modne dekoracje.

Dodaj osobowości za pomocą akcesoriów:

Oczywiście, pokój dziecka nie powinien być pozbawiony osobowości, wręcz przeciwnie. To jest jego własna przestrzeń i powinien być zachęcany do korzystania z niej, aby wyrazić to, kim jest. Pamiętaj tylko, aby dodać sobie osobowości za pomocą akcesoriów, które mogą zmieniać się tak łatwo, jak Twoje zainteresowania. Oznacza to przynoszenie przedmiotów takich jak dywaniki, poduszki i ramki na zdjęcia, które chcesz zmieniać na półregularnych zasadach. Także, podczas gdy ja jest zawsze dobry utrzymywać zagracenie minimum, ja jest łatwym i tanim sposobem dla twój dziecka wybierać out few odds and ends wystawiać w ich pokoju więc czują angażować w projekt procesie.

Przedszkole

Trzymaj dziecko przy sobie:

Sypialnia Twojego dziecka jest miejscem, w którym spędzi ono większość czasu, dlatego ważne jest, aby czuło się w niej jak w domu. W jej książce, "Nursery: Stylowe sypialnie i pokoje zabaw", autor Susanna Salk podkreśla znaczenie kompromisu. Sugeruje ona przypomnienie dzieciom, że ich pokoje są ich własną przestrzenią, ale także częścią domu jako całości. Nie bój się jasno określić obszarów do dyskusji, które mogą być nienegocjowalne....

Wniosek końcowy:

Jeśli chodzi o dzieci, nic nie trwa wiecznie. Zmieniają swoje ulubione potrawy, kolory i style tak łatwo jak wiatr. Dlaczego wystrój ich pokoi miałby być wyjątkiem? Bądź przygotowany na takie prośby o zmiany i bądź na nie otwarty, gdy się pojawią. Ale jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, aby stworzyć przestrzeń, która będzie rosła wraz z Twoim dzieckiem, możesz zaoszczędzić sobie wiele czasu, pieniędzy i frustracji. Ale najlepsze jest to, że możesz uszanować unikalną osobowość swojego dziecka, co nigdy nie jest złe.

Masz już projekt przedszkola dla swojego dziecka? Zamieść go w komentarzach poniżej.