7 domowych drobiazgów, które każdy zapomina kupić, według Emily Henderson

image

Jesteśmy skłonni się założyć, że wolisz wydać pieniądze na modny element wystroju niż na niezbyt ciekawy element wyposażenia domu. Oczywiście zakupy nowatorskich przedmiotów sprawiają o wiele więcej radości. Ale jak długo będziesz korzystać z tego krzesła z kwiatowym wzorem? Może w danej chwili wygląda szykownie, ale jest kilka innych przedmiotów, które powinieneś potraktować priorytetowo. Aby dowiedzieć się, które domowe akcesoria powinniśmy kupić, skonsultowaliśmy się z Emily Henderson, projektantką wnętrz z Los Angeles.

Poznaj eksperta Emily Henderson jest projektantką wnętrz, autorką i prowadzącą program HGTV. Jest ekspertką w projektowaniu przestrzeni, które mają wyglądać eklektycznie.

Ta rozchwytywana projektantka ma zamiłowanie do tworzenia nienagannie wystylizowanych, a jednocześnie pragmatycznie funkcjonalnych przestrzeni. Na przykład, wypełniony światłem dom rodzinny może być pełen subtelnych rozwiązań w zakresie przechowywania, idealnych dla samotnej matki wychowującej czwórkę małych dzieci. Popularność praktycznego podejścia projektantki mówi sama za siebie: Henderson zdobyła ponad 800 tys. obserwatorów na Instagramie, napisała bestseller New York Timesa, a nawet była gospodarzem hitowego programu telewizyjnego. Ma wiele do zaoferowania w kwestii domowych podstaw, o których zakupie wszyscy zapominają, więc jeśli ktokolwiek może przekonać Cię do wstrzymania się z zakupem krzesła akcentującego na rzecz czegoś bardziej praktycznego, to właśnie Henderson.

Przewiń dalej, aby dowiedzieć się, jakie siedem przedmiotów, zdaniem Henderson, każdy powinien posiadać, a następnie kup je do swojego domu.

1. Dekoracyjna taca

Może Ci się wydawać, że taca dekoracyjna należy do kategorii "nowość", ale tutaj masz pozwolenie, aby się w nią zaopatrzyć. "Mogą wydawać się niepotrzebne, ale są doskonałym, stylowym sposobem na uporządkowanie przedmiotów. Nadają się szczerze do każdego pomieszczenia w domu" - mówi Henderson.

CB2 Tace z marmurowej żywicy, zestaw 2 szt. $90 Sklep

2. Dobra podkładka pod dywan

Dobrej jakości podkładka pod dywan jest równie ważna jak sam dywan. "To pierwszy dom, w którym użyłam grubej, pluszowej poduszki, która zmienia komfort" - mówi Henderson.

West Elm Premium Rug Pad $119 Sklep

3. Duża sztuka

Według Henderson, ilość nie zawsze jest odpowiednia, jeśli chodzi o sztukę. "Mała sztuka jest świetna, ale zbyt wiele małych dzieł może sprawić, że ściana będzie wydawała się pstrokata i zagracona. Nie zapominaj o znaczeniu i sile DUŻEJ sztuki".

4. Vintage

Nie zawsze idź prosto do najmodniejszego sklepu z artykułami dekoracyjnymi - możesz znaleźć rzeczy do swojego domu w sklepach z antykami, na eBayu, a nawet na strychu swoich rodziców lub dziadków. Henderson mówi, że "ten niezbędny element nie musi być zapomniany, ale moim zdaniem jest bardzo ważny. Styl vintage nadaje domowi duszę".

Caracole Krzesło skórzane $995 Sklep

5. Fajne przedmioty dekoracyjne

Henderson uważa, że warto czasem zainwestować w rzeczy, które nie są całkowicie funkcjonalne, jak na przykład unikalne przedmioty dekoracyjne. "Mogą się one wydawać nieco głupie, ponieważ są czysto dekoracyjne, ale nadadzą Twojej przestrzeni osobowości".

Jayson Home Mosiężne miski na piedestały $138 Sklep

6. Półka pod zlewem

Półka pod zlewem nie będzie widoczna dla nikogo, ale zrobi wielką różnicę. "To czysto praktyczne, ale bardzo sprytne rozwiązanie" - mówi Henderson. "Zmaksymalizuj ilość miejsca pod zlewem dzięki półce".

Threshold Półka pod zlewem z możliwością rozbudowy $30 Sklep

7. Baterie we wszystkich kształtach i rozmiarach

Jeśli nie masz jeszcze szuflady pełnej zapasowych baterii, teraz jest na to czas. "To kolejny bardziej praktyczny niezbędnik, ale zaufaj mi. Ja. Będzie godzina 23:00 i bateria w czujniku dymu padnie, a nie mając pod ręką tej 9-woltowej, będziesz chciał płakać" - mówi Henderson.

Amazon Basics 9 Volt Everyday Alkaline Batteries (8-Pack) $12 Sklep