Wejdź do byłej posiadłości Ellen DeGeneres w Beverly Hills za 33 miliony dolarów

image

Jeśli wiele nieskazitelnych domów Ellen DeGeneres, linia dekoracji ED Ellen DeGeneres i książka o jej miłości do projektowania wnętrz (o nazwie Home, odpowiednio) są jakimkolwiek wskaźnikiem, jej talenty wykraczają daleko poza scenę dziennego talk show. Jak donosi Elle Décor, dom z pięcioma sypialniami i 8 055 stopami kwadratowymi w Beverly Hills, który kiedyś należał do DeGeneres i jej żony Portii de Rossi, trafił na rynek ponownie w 2018 roku za dorywczo 33,7 miliona dolarów. Od 2019 roku był dostępny do wynajęcia za 65 000 dolarów miesięcznie.

Położony w dzielnicy Trousdale Estates w Beverly Hills, dom został zaprojektowany przez słynnego architekta Harolda Levitta w 1956 roku i należał do wysokiej klasy projektanta wnętrz Kelly Wearstler w latach 2002-2006. DeGeneres i de Rossi mieszkali w domu od 2012 do 2014 roku, według Elle Décor, a były współprzewodniczący MGM Roger Birnbaum był właścicielem tego miejsca, dopóki nie został wystawiony na rynek w 2018 roku, według Page Six.

Mimo, że słynna prywatna rezydencja znajduje się za dużą bramą i gęstym listowiem, okna od podłogi do sufitu, świetliki i oszałamiające naturalne światło tworzą otwartą, zapraszającą atmosferę. W posiadłości znajduje się również kuchnia szefa kuchni ze stali nierdzewnej, taras, jadalnia na świeżym powietrzu, basen, spiżarnia kamerdynera, pokój muzyczny, biblioteka, bar, pokój gier, domowa siłownia i ogromna główna łazienka z dwoma oddzielnymi wannami. Poniżej możecie zajrzeć do dawnego kalifornijskiego mieszkania DeGeneres i de Rossi. Zastanawiamy się, które z osobistych akcentów w domu należały do DeGeneres.

Dom jest nazywany "The Skouras Residence", w nawiązaniu do jego pierwszych właścicieli z lat 50-tych: Diane i Charlesa Skourasa Jr; był on współwłaścicielem dużej grupy kinowej.

Zieleń płynnie przepływa pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem domu z pięcioma sypialniami.

Dom posiada masywny, otwarty plan piętra i świetliki, co jest zgodne z klasycznym stylem midcentury.

W salonie znajduje się marmurowy kominek od podłogi do sufitu - kolejny klasyczny element wyposażenia domów z lat 50-tych.

Naturalne światło wpada przez panoramiczne, sięgające od podłogi do sufitu okna, z których roztacza się widok na miasto obok tej części wypoczynkowej.

Domowa biblioteka znajduje się w przedniej części domu i posiada całą ścianę półek z książkami, a także więcej okien od podłogi do sufitu i wiele miejsc do siedzenia.

Główna sypialnia ma kojącą paletę kolorów mauve i mnóstwo naturalnego światła.

Przestronna jadalnia, która mieści 14 osób, została stworzona z myślą o dużych przyjęciach.

Masywna kuchnia, która nadaje się dla szefa kuchni, jest wyposażona w eleganckie urządzenia i szafki ze stali nierdzewnej oraz eleganckie blaty z czarnego marmuru.

Wewnętrzny bar z taboretami oferuje uspokajające widoki na bujne tereny na zewnątrz.

Osłonięte miejsce do siedzenia na patio oferuje mile widzianą ulgę od palącego kalifornijskiego słońca.

A czy taras z basenem jest kompletny bez stołu bilardowego?

Drugi kominek łączy w sobie jeden z wielu zewnętrznych obszarów wypoczynkowych z dużą kanapą i łóżkiem huśtawkowym.

Masywny basen idealny do pływania w kółko jest klejnotem w koronie podwórka.

Plus, sprawdź te L.A. widoki drapaczy chmur z basenu. Może DeGeneres powinna była zachować to miejsce po wszystkim!