7 sekretów dekoracji, które francuskie dziewczyny przysięgają

image

Francuzi są być może najbardziej stylowymi mieszkańcami świata. Od ich perfekcyjnie zawiązanych apaszek po niemożliwie delikatne desery - to tak, jakby to Francuzi nadali nazwę wyrafinowaniu. Naturalnie, francuski styl rozciąga się na wnętrza, a my wierzymy, że udało nam się złamać ten kod. Dzięki swojemu nieskazitelnemu wyglądowi i nonszalanckiej estetyce, Francuzi roztaczają wokół siebie aurę wyrafinowania, nie wyglądając, jakby się o to starali. Jest to niezwykle pociągające i całkowicie osiągalne, niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie się znajdujesz. Jak to się dzieje, że Francuzom udaje się za każdym razem tak dobrze urządzić wszystkie wnętrza, od ich wymarzonych paryskich rezydencji po wiejskie chateau? Znamy odpowiedź: Podążaj za tymi siedmioma prostymi wskazówkami, aby nadać swojemu domowi odrobinę tego francuskiego je ne sais quoi.

Odejdź od stylu

W przeciwieństwie do wnętrz, na przykład, posiadłości w Beverly Hills, francuski dom nigdy nie jest przesadnie wystylizowany. Zawsze jest element undone-ness, czy to będzie pomarszczona lniana poszwa na kołdrę lub klasyczny portret z odpryskami farby opierając się na podłodze o ścianę. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku wystroju w stylu francuskiego country, gdzie swobodna nonszalancja spotyka się z elegancją.

Zara Naturalna pościel lniana $50 Sklep

Chwila chwały

W przeciwieństwie do tych niestarannych momentów, niektóre z najbardziej szykownych francuskich domów również zawierają odrobinę przepychu, jak na przykład dramatyczne jedwabne zasłony, które spływają na podłogę. Jeśli zasłony nie są w Twoim stylu, pozłacane lustro o tak dużych rozmiarach, że prawie dotyka sufitu, z pewnością się sprawdzi.

Leniwa Zosia Rectangle Floral Scroll Decorative Wall Mirror $495 Sklep

Oto szafa

Francuskie szafy nigdzie nie są tak ekspansywne, jak te amerykańskie. Francuska odpowiedź na szafę to armoire, wolnostojący element do przechowywania, który ma szuflady, półki i / lub pręt do wieszania. Dodaj jeden do swojej sypialni, aby trzymać ubrania lub do łazienki, aby przechowywać pościel i ręczniki.

Dodaj odrobinę blasku

Francuskie wnętrza rzadko są krzykliwe, ale często mają odrobinę blasku w postaci antycznego lub zabytkowego francuskiego żyrandola - im starszy, tym lepszy. Chodzi o to, aby oprawa sufitowa wyglądała oryginalnie, jakby była w pobliżu od czasów Marii Antoniny.

Pottery Barn Mia Faceted Crystal Pendant $399 $279 Sklep

Celebruj architekturę

Wiele francuskich domów - zwłaszcza w Paryżu - jest uświetnionych wspaniałą, historyczną architekturą; w końcu Francja jest znacznie starsza niż Stany Zjednoczone. Tak więc, Francuzi rozwinęli wielką umiejętność świętowania skomplikowanych kości swoich domów, a nie walczyć z nimi. Jeśli masz rzeźbione drewniane detale, pozostaw swoje ściany białe, aby rzeźby mogły być gwiazdą pokazu. Masz piękne podłogi w jodełkę? Pomiń dywan lub użyj szklanego stołu, aby je wyeksponować.

Vintage Francuski Ludwik XVI Fauteuil Bergere Krzesła $2250 Sklep

Zanurz się w wodzie

Francuzi biorą niezwykle szybkie prysznice - koncepcja oszczędzania wody nie jest dla nich niczym nowym. Ale moczenie się i odprężanie w głębokiej wannie to ich specjalność (są też ekspertami w relaksie). Dodaj do swojego domu elegancką wolnostojącą wannę porcelanową; nawet zimna woda będzie wydawać się kusząca.

Rejuvenation Clawfoot Tub z czarną obudową $3129 Sklep

Stwórz stonowaną paletę barw

Rzadko można zobaczyć odważne, jasne ściany we francuskim domu. Ci Europejczycy znają się na kole barw i zazwyczaj są to przepiękne kredowe i stonowane odcienie. Pomyśl o bieli, bladej mięcie, piasku, lnie lub szarości. Możesz dodać akcenty kolorystyczne w sztuce, akcenty dekoracyjne lub dynamiczną narzutę na łóżko, taką jak ta w tym wspaniałym pokoju od A+B Kasha.

Więcej na: http://lapsdesign.pl