Odkurzacz mobilny Festool Cleantec

image

Obecnie rynek produkcyjny oferuje kilka modeli maszyn czyszczących, ale nie wszystkie mają takie same funkcje. Dla tych, którzy cenią sobie lekki, kompaktowy sprzęt i nowe funkcje, CLT MIDI może być bardzo funkcjonalny. Cechą wyróżniającą odkurzacz jest intuicyjna obsługa dotykowa, w zestawie znajduje się gładki wąż ssący, a narzędzia i wykorzystywane materiały można odkładać na specjalnie do tego przeznaczoną płaską powierzchnię. Na zewnątrz znajduje się filtr główny, który można czyścić ręcznie, aby utrzymać go w czystości i stworzyć warunki do długiej i zdrowej pracy. Technologia Bluetooth® umożliwia automatyczną aktywację urządzenia za pomocą baterii lub pilota zdalnego sterowania. Ta dodatkowa funkcja pozwala na włączenie urządzenia bez podchodzenia do odkurzacza - na przykład dzięki technologii Bluetooth® można go uruchomić za pomocą pilota.

Praktyczne w podróży

Kompaktowa konstrukcja, niewielka waga i solidna obudowa sprawiają, że odkurzacz jest bardzo przydatny nawet w podróży. Model ten posiada intuicyjny panel dotykowy umożliwiający mobilną obsługę, a funkcja ręcznego czyszczenia zapewnia wielogodzinną pracę aż do zapełnienia worka filtracyjnego. Dla sprawnego transportu, aby uniknąć zabrudzeń i uszkodzeń, urządzenie posiada wewnętrzny schowek na wąż ssący.

Idealny produkt

Odkurzacz mobilny CLT MIDI to innowacyjny i perfekcyjnie zaprojektowany produkt z wewnętrznym garażem na wąż i warunkami przyłączeniowymi z T-LOC SYSTAINER. Dzięki obrotowemu uchwytowi na wąż możesz cieszyć się czystym i wydajnym użytkowaniem swojego sprzętu. Zalety konstrukcji odkurzacza zapewniają, że serwis i montaż przebiegają bez zarzutu bez zanieczyszczenia powietrza. Odkurzacz posiada worek filtracyjny o pojemności 15/12,5 l, może być stosowany do zasysania płynów klasy L, a możliwość ręcznego czyszczenia filtra i pojemnika filtracyjnego zapewnia stałą czystość. Sterowanie dotykowe, schowek na wąż, odchylany uchwyt na kabel i możliwość automatycznego włączenia sprawiają, że odkurzacz jest odpowiedni dla najbardziej wymagających użytkowników. Możliwość ręcznej wymiany i czyszczenia filtra zapewnia nieprzerwaną pracę, a gładka powierzchnia stożkowego węża ssącego pomaga w płynnym ruchu bez zahaczania o niego - przy dużej mocy ssania.

Wygodny i funkcjonalny

Odkurzacze Festool Cleantec dzięki praktycznej konstrukcji i niewielkim rozmiarom, a także równej powierzchni i dobrze zaprojektowanemu układowi jezdnemu zapewniają sprawny montaż. Dodatkową zaletą jest możliwość łączenia ze wszystkimi Systainerami Festool. Produkt nadaje się do czyszczenia pyłów o maksymalnej dopuszczalnej wartości w miejscu pracy (MAK) > 1 mg/m³. Do elektronarzędzi - do odciągu przy krótkich pracach, szczególnie przy szlifowaniu, cięciu, wierceniu i frezowaniu. Może być stosowany do ekstrakcji na sucho i na mokro przy użyciu specjalnego filtra. Mobilne zastosowanie produktu jest odpowiednie do prac serwisowych i montażowych oraz do czyszczenia końcowego. Zalety odkurzacza z pewnością czynią go wartym uwagi.