Dom

Małe zmiany w projekcie dla dużych efektów

image

Może chcesz regularnie zmieniać wygląd swojego domu. Być może styl Twojego domu jest taki sam od zbyt dawna. Tak czy inaczej, jesteś gotowy na zmiany. Zapoznaj się z tymi zmieniającymi się pomysłami.

Zacznij od głównych pomieszczeń mieszkalnych
Zanim zaczniesz wprowadzać zmiany w swoim domu, wybierz jedno pomieszczenie, które jest ważne, aby zacząć od niego.

"Aktualizacje głównych obszarów mieszkalnych, kuchni i głównej łazienki są zazwyczaj najbardziej wpływowe" - mówi Andrea Burks z Case Design/Remodeling Indy. "Zawsze proponuję zacząć od kuchni".

Kuchnia jest dobrym miejscem do rozpoczęcia, ponieważ będziesz używać go codziennie, a goście i rodzina mają tendencję do grawitacji w kierunku tej przestrzeni, gdy jesteś zabawny.

Modernizacje kuchni, któremają mocny wydźwięk
Nie musisz przebudowywać swojej kuchni, aby unowocześnić jej wygląd. "Płytki, wiele opcji siedzenia wokół dużej wyspy kuchennej i oświetlenie pod szafkami to proste sposoby na ożywienie kuchni i sprawienie, że będzie bardziej zachęcająca" - mówi Burks.

Dodawanie backsplashes jest prosty projekt, który można umieścić razem. Możesz wybrać tradycyjną dachówkę lub opcję "odklej i przyklej". Oba są dostępne w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach, aby dopasować się do Twojego stylu.

Wprowadźduże zmiany w swoim wyglądzie i wystroju wnętrza
Jeśli chcesz po prostu zaktualizować przestarzały wystrój, rozważ dodanie modnych dekoracji do każdego pomieszczenia. Możesz pomalować istniejące meble, takie jak stolik kawowy lub stolik końcowy, lub dodać kilka mieszanych metalowych wykończeń w całym pokoju w szufladach, uchwytach, ramach lub wazonach.

Rozważ dodanie poduszek lub poduszek w odważnych kolorach, aby wyrazić siebie w swoim wystroju. Nowa mata podłogowa i mieszadła do roślin to subtelne zmiany, które jednak mają duże znaczenie. Dodatkowo, wymiana sztuki doda charakteru każdemu pomieszczeniu.

Jeśli czujesz się ambitnie, spróbuj dodać boazerię do swojego salonu lub jadalni, aby nadać im elegancki wygląd, lub wymień oświetlenie, aby całkowicie zmienić styl.

Oczywiście, jednym z najprostszych sposobów na zmianę wystroju domu jest pomalowanie ścian na nowy kolor. Jeśli nie chcesz malować całego pokoju, dodaj ścianę akcentową w kolorze uzupełniającym do reszty pokoju, aby naprawdę przyciągnąć uwagę.

Modernizacja bez wydatków
Jeśli chcesz dokonać modernizacji bez wydawania pieniędzy, rozejrzyj się po swoim domu i zobacz, co już masz. Zwykłe wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku, takich jak książki, świeże owoce czy przechowywane butelki jako dekoracji to świetny sposób na odświeżenie swojego stylu.

Meblowe metamorfozy mogą otwierać pokój lub tworzyć zdefiniowane obszary w większych przestrzeniach, przynosząc jednocześnie powiew świeżego powietrza do pokoju, w którym się znajdują.

Zmiana wystroju wnętrza to jeden z najprostszych sposobów, aby zakochać się w swoim domu na nowo i nie trzeba do tego dużego budżetu.