Najważniejsze trendy Anthropologie na wiosnę

image

Właśnie wtedy, gdy szykowaliśmy się do spakowania walizek i ucieczki do odległych tropikalnych miejsc, pojawił się wiosenny katalog Anthropologie, przypominając nam, że nie ma co rozpaczać - cieplejsza pogoda jest już w drodze. Pełna kolorów, bujnych wzorów i inspirowanych naturą faktur, sezonowa linia dekoracji wnętrz marki, odpowiednio nazwana The Life Within, zawiera wystarczająco dużo wiosennych inspiracji, aby odliczanie do 20 marca stało się nieskończenie bardziej znośne.

Od niedrogich akcentów po warte inwestycji meble, każdy przemyślany element wiosennej linii Anthropologie naśladuje charakterystyczną dla marki zdolność do nadawania organicznej, żywej jakości przestrzeni. "Mieszkający w domu dom - taki, który emanuje urokiem i osobowością - jest sercem naszej nowej kolekcji" - wyjaśnia Andrew Carnie, współprezes Anthropologie, w komunikacie prasowym poświęconym premierze linii. "To nasza najbardziej ekspresyjna kolekcja, która pozwala ci wyrazić siebie na zupełnie nowe i nieoczekiwane sposoby". Przy rosnącym maksymalizmie, nowa, ekspresyjna kolekcja Anthropologie wyprzedza trendy.

Aby poinformować o nowych trendach, które autorytet w dziedzinie wystroju wnętrz wspiera tej wiosny, wybraliśmy 1000 nowych produktów z kolekcji, abyście nie musieli tego robić. Oto jedyne wiosenne trendy, o których musisz wiedzieć.

Ceramika w organicznych kształtach

Jeśli wiosenna kolekcja Anthropologie jest jakąkolwiek wskazówką, trend na ręcznie robioną ceramikę nigdzie się nie wybiera w najbliższym czasie. Szukaj organicznych kształtów, które wprowadzą pożądany klimat życia do każdego stołowego krajobrazu, niezależnie od tego, czy nakrywasz stół do codziennych posiłków, czy organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu. Wystarczy dodać świeże gałązki zieleni do ręcznie malowanego wazonu Kupia, aby stworzyć swobodną dekorację. 

Bujne wzory

Kwieciste wzory na wiosnę to oczywistość, ale najnowsza linia Anthropologie zawiera produkty, które nawiązują do piękna natury, nie popadając przy tym w wypróbowane i prawdziwe tropy sezonu. Wśród naszych ulubionych nowych dodatków jest Jimena Occasional Chair, która łączy nowoczesny kształt z kwiatowym wzorem, dając w rezultacie inspirowany retro element, który jest niezaprzeczalnie świeży.

 

Oprawy oświetleniowe z naturalnego włókna

Anthropologie jest praktycznie synonimem stylu bohemy, więc nie jest zaskoczeniem, że na wiosnę marka zaaprobowała lampy z naturalnych włókien. W tym sezonie w asortymencie oświetleniowym home authority znajdują się elementy wykonane z teksturowanej juty i ręcznie robionych koralików ombre; my jednak mamy oko na żyrandol Imarni, który posiada rzeźbione detale z orzecha kokosowego.

 

Maksymalistyczna tapeta

Jeśli chodzi o tapety, im odważniejsze, tym lepsze. Asortyment inspirowanych tropikami wzorów Anthropologie nie jest przeznaczony dla osób stroniących od kolorów. Ujarzmij swojego wewnętrznego maksymalistę, stylizując przestrzeń, w której odważna tapeta łączy się z wzorzystymi meblami, jak w tym katalogu, lub przyjmij podejście minimalisty, stylizując ścianę akcentującą z neutralnymi meblami.

Czytaj więcej na ten temat na: http://lapsdesign.pl