Każda stylowa dziewczyna posiada wieszak na ubrania z IKEA - oto dlaczego

image

Jak przekształcić swoją sypialnię w buduar godny Instagrama? To proste: Po prostu podążaj za przykładem każdej stylowej dziewczyny i urządź fajną otwartą szafę. Nie trzymaj tych wszystkich wspaniałych ubrań w ukryciu, skoro wydałaś na nie ciężko zarobione zielone pieniądze. Jak powiedziała Carrie Bradshaw z serialu Sex and the City: "Lubię, gdy moje pieniądze leżą tam, gdzie je widzę: wiszą w mojej szafie".

Poza tym o wiele łatwiej jest wybierać stroje na co dzień, gdy masz wszystkie opcje na widoku. Gotowy, aby zacząć? Twoja modna garderoba jest tylko o jeden wieszak IKEA. Jeśli jesteś fanem minimalistycznego wyglądu, prosty, otwarty regał na ubrania będzie w sam raz dla ciebie.

Odkryj swój ulubiony regał IKEA

Regał na ubrania Mulig

Pomyśl o otwartym wieszaku na ubrania jak o szafie bez drzwi. Usunięcie zbędnych elementów tradycyjnej szafy również otworzy Twoją przestrzeń, a więcej miejsca oznacza więcej miejsca na ubrania - bonus. Dokładnie tak czuła się Holly Marder z Avenue Design Studio, gdy zainstalowała wieszak na ubrania IKEA Mulig w sypialni swojego domu z lat 20-tych. Ponieważ remont był przeprowadzany przy ograniczonym budżecie, Marder zdecydowała się zrezygnować z szafy i wykorzystać przestrzeń w stylu regału.

"Ani przez chwilę nie brałam pod uwagę pomysłu zamkniętej szafy" - powiedziała w rozmowie z MyDomaine. "Od samego początku chciałam mieć otwartą szafę. Uwielbiam oglądać swoje ubrania na widoku, a dodatkową zaletą było to, że był to również oszczędny wybór. Nasza sypialnia nie jest zbyt duża, więc zabudowana szafa miałaby ogromny wpływ na przestrzeń, która nam pozostała. Czułam też, że otwarta, przestronna szafa lepiej pasowałaby do stylu domu z naszymi drewnianymi podłogami pomalowanymi na biało i pięknymi oknami." Nie moglibyśmy się bardziej zgodzić.

Marder wykorzystała dwa wieszaki na ubrania IKEA, które umieszczono pod długą, drewnianą półką podtrzymywaną przez kilka białych wsporników Ekby. "Bardzo spodobała mi się prostota stojaków na ubrania Mulig, które widziałam i byłam podekscytowana, że kosztowały tylko 10 dolarów" - powiedziała. "Mamy po jednym, a na półkach powyżej mamy po jednym koszu, w którym przechowujemy odzież pozasezonową. Mamy też małą zabytkową szafkę, która należała do babci mojego męża i w której przechowujemy poskładane ubrania".

Ten prosty element jest idealnym dodatkiem do dziecięcej sypialni. "Moja córka uwielbia modę, a kiedy była mała, brała z szafy ubrania i wieszała je w całym pokoju" - powiedziała w rozmowie z MyDomaine. "Kiedy projektowałam tę nową przestrzeń, wiedziałam, że chcę, aby jej miłość do ubrań stała się częścią wystroju. Te otwarte regały były idealnym rozwiązaniem i pozwoliły jej słodkim ubrankom zająć centralne miejsce."

Błyszczące, puszyste sukienki i tiulowe spódniczki baletowe staną się dekoracją, gdy wyeksponujesz je za pomocą regałów na ubrania.

Turbo stojak na ubrania

Po ustawieniu wieszaka na ubrania, musisz wybrać, co na nim zawiesisz. Pomyśl jak redaktor lub właściciel profesjonalnego butiku i dobierz swoją kolekcję do palety, która będzie pasować do pomieszczenia. Tina Fussell, założycielka i redaktorka bloga Flying House by Traveling Mama zdecydowała się na ułożenie swojej garderoby według kolorów, od jasnego do ciemnego.

"Mam w szafie dużo czerni i szarości, z domieszką różu i bieli, co bardzo pomaga, bo wszystko dobrze ze sobą współgra" - pisze. Ponieważ Fussell tak często podróżuje, wykorzystuje swój otwarty wieszak na ubrania jako miejsce do koordynowania tego, co zamierza spakować. "Jeśli wezmę ze sobą tylko to, co wisi na wieszaku, spakowanie się na sześć miesięcy będzie dziecinnie proste" - mówi.

To także dobry pretekst, aby uprościć swoją garderobę. Weź przykład z bestsellerowych książek Marie Kondo o porządkowaniu i skorzystaj z okazji, by edytować, edytować, edytować swój wieszak na ubrania z IKEA.

Możesz nawet wybrać swoje ulubione buty, które będą częścią stylizacji. Ubieranie się stanie się zbyt proste.

Nasze ulubione regały na ubrania z IKEA

IKEA Regał na ubrania Turbo $50 Sklep
IKEA Regał na ubrania Rigga $13 Sklep
IKEA Regał na ubrania Mulig $10 Sklep
IKEA Mulig Clothes Bar $6 Sklep

Teraz nadszedł czas, aby sypialnia poprawiła również Twoje samopoczucie - wypróbuj nasz ulubiony trend wnętrzarski zen.