Budżetowe porady dekoratorskie od Nate'a Berkusa i Jeremiaha Brenta

image

Znani dekoratorzy wnętrz Nate Berkus i Jeremiah Brent mają więcej niż tylko kilka rzeczy na głowie. Między dwójką dzieci a karierą projektanta, duet jest bardzo zajęty. Ale nie poprzestają na tym. Ich program TLC "Nate and Jeremiah by Design" to kolejne duże przedsięwzięcie, podczas którego pomagają właścicielom domów, którzy nie radzą sobie z remontami i wykorzystują resztki budżetu, aby doprowadzić projekt do stylowego zakończenia.

Poznaj eksperta Nate Berkus jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektantów wnętrz na świecie, którego prace były publikowane w Architectural Digest i VOGUE. Znajduje się na liście A najlepszych projektantów na świecie ELLE DÉCOR, a w 2018 r. został umieszczony na liście AD100.Jeremiah Brent jest powszechnie szanowanym projektantem wnętrz, którego prace były publikowane w takich wydawnictwach jak Architectural Digest i Harper's Bazaar. Był gospodarzem nagrodzonego nagrodą Emmy programu, Home Made Simple przez dwa sezony na OWN.Duet jest małżeństwem z dziećmi i dzieli program telewizyjny "Nate & Jeremiah By Design", który po raz pierwszy wystartował w 2017 roku w sieci TLC. W 2018 roku Nate i Jeremiah z sukcesem zadebiutowali ze swoją ekskluzywną linią mebli w Living Spaces.

Ich żywiołowe osobowości sprawiają, że świetnie nadają się do telewizji, ale program jest również pełen przydatnych wskazówek dotyczących dekorowania i remontowania przy ograniczonym budżecie. W każdym odcinku Brent i Berkus pokazują oszałamiająco odnowione domy zszokowanym właścicielom, którzy, szczerze mówiąc, nie mogą uwierzyć w swoje szczęście. Naturalnie, musieliśmy to sprawdzić i porozmawialiśmy z parą, aby poznać ich najlepsze sztuczki na zaoszczędzenie pieniędzy podczas urządzania. Jeśli ich zapierające dech w piersiach nowojorskie mieszkanie jest jakimkolwiek wskaźnikiem, na pewno będziesz chciał wziąć przykład z tych dwóch profesjonalistów w dziedzinie projektowania.

Spraw, by Twój dolar poszedł dalej

MyDomaine: Jesteście niesamowici w tym, jak sprawić, by dolar właściciela domu szedł dalej. Jakie są wasze najlepsze sztuczki, aby wydać więcej pieniędzy podczas dekorowania?

Nate Berkus: Kupuj online specjalne materiały i wykończenia. Płytki podtynkowe, okucia, deski do krojenia, lustra - jest tak wiele pięknych opcji, które można znaleźć w cenach, które nie muszą rozbić banku.

Nie oszczędzaj na konstrukcji. Prawda jest taka, że podstawa każdego remontu musi być wykonana prawidłowo za pierwszym razem, dlatego licencjonowany, renomowany wykonawca jest zawsze koniecznością.

Wydawaj pieniądze na przedmioty, które mają duży wpływ na dekorację, a w kwestii materiałów budowlanych postaw na podstawowe rozwiązania. Pomyśl o gładkich płytkach typu subway z zestawem pięknych ręczników lub o małym i ciekawym stoliku w stylu vintage obok prostej, białej wanny.

Jeremiah Brent: Wykorzystaj ponownie to, co kochasz i użyj tego ponownie. Odrobina wyobraźni może sprawić, że coś nabierze świeżego i nowego charakteru.

Ustal priorytety. Zainwestuj w elementy o dużym budżecie, takie jak sofy i krzesła, które są ponadczasowe i przejściowe. Poduszki i akcesoria mogą być tańsze, a stanowią doskonałą okazję do zabawy z trendami.

Jeffrey Court Płytka ścienna z gładzonego marmuru Carrara $7 Sklep

Skup się tylko na jednym pomieszczeniu

MD: Kiedy dekorujesz cały dom przy ograniczonym budżecie, które pomieszczenie najbardziej zasługuje na uwagę?

NB: Powiedziałabym, że kuchnia, ponieważ jest to jedno z najciężej pracujących pomieszczeń w domu.

JB: To zależy wyłącznie od Ciebie. Zadaj sobie pytanie: Gdzie spędzasz najwięcej czasu i gdzie się koncentrujesz? Mocno wierzę w to, że zawsze należy tworzyć przestrzeń, która może być schronieniem dla kogokolwiek i dla kogokolwiek. Na przykład rodzicom zawsze proponuję zacząć od głównej sypialni - to niepopularne przekonanie, ale prawda jest taka, że potrzebne jest miejsce, w którym można się pozbierać, zrekalibrować i stworzyć sobie przestrzeń mentalną, która pozwoli stawić czoła obowiązkom związanym z dziećmi, rodziną i pracą.

Oulu Biała narzuta 50" x 60" Pom Pom Throw $184 Sklep

Nie skąpić na ważnych rzeczach

MD: Jakie elementy można Twoim zdaniem kupić przy ograniczonym budżecie, a które są warte inwestycji?

NB: Nie skąp na niczym do zabudowy, jak blaty, urządzenia, instalacje wodno-kanalizacyjne itp. Dywaniki i poduszki to świetna okazja do zrobienia zakupów, podobnie jak oświetlenie i akcesoria.

JB: Zainwestuj w te kluczowe elementy: sofy, krzesła i stół jadalniany - elementy, które będą najczęściej używane. Jeśli masz ograniczony budżet, nie przejmuj się drobiazgami, takimi jak poduszki, świece, miski i inne akcesoria.

E.F. Chapman Lampa obrazowa dla stolarza 18" $375 Sklep

Zwróć uwagę na szczegóły

MD: Czy podczas wybierania mebli są jakieś tkaniny lub materiały, których należy unikać? Czego powinieneś szukać w zamian?

NB: Nadruki są trudne do wykonania na dużych meblach - ogranicz sofę (i inne duże elementy) do podstawowych elementów. Lniane i bawełniane tkaniny w jednolitym kolorze można łatwo ubierać lub zdejmować i zwykle wyglądają na drogie.

JB: Szczerze mówiąc, nie. Wszystko jest kwestią indywidualnego spojrzenia. Ja na przykład nie preferuję ultra zamszu, ale Tobie może się on podobać. Radzę wziąć próbkę materiału i zwrócić uwagę na szczegóły konstrukcji mebla.

CB2 Sofa Piazza $1,499 Sklep

Wydatek na duże, charakterystyczne elementy

MD: Gdybyś kupił do swojego domu tylko jeden przedmiot z wyższej półki, co by to było i dlaczego?

NB: Złocone lustro w stylu vintage lub antycznym. Zawsze znajdziesz dla niego miejsce, niezależnie od tego, gdzie się przeprowadzisz i jak będzie zmieniał się Twój dom.

JB: Wspaniała sofa lub niesamowita lampa. Oba przedmioty mogą bez problemu towarzyszyć ci przez wiele rozdziałów twojego życia.

Wykorzystaj przedmioty w stylu vintage

MD: Projektanci często mówią, aby nie przyciskać mebli do ściany w pokoju. Jakie są inne sztuczki aranżacyjne, które sprawiają, że pokój wygląda na bardziej ekskluzywny?

NB: Starsze przedmioty należy łączyć z nowymi. Znaleziska z dawnych lat mają patynę, która sprawia, że pomieszczenie wygląda na zbierane i montowane z biegiem czasu.

JB: Nie sądzę, aby cokolwiek wyglądało bardziej ekskluzywnie niż pokój, który sprawia wrażenie urządzonego z głową. Gdy meble nie są pełnym zestawem, sprawia to wrażenie, jakbyś zbierał przedmioty przez lata. Eksploruj i eksperymentuj - nawet jeśli zdarzy Ci się kupić pełny zestaw mebli, rozłóż je w różnych pomieszczeniach i wymieszaj z różnymi akcesoriami.

Weź pod uwagę użyteczność i skalę

MD: Wybierając meble do całego pokoju, jak upewnić się, że każdy element będzie ze sobą współgrał?

NB: Wszystko zależy od skali. Jeśli masz sofę z wysokim oparciem, niskie krzesła prawdopodobnie nie będą do niej atrakcyjnie pasować. Trzymaj się z dala od zestawów mebli, a jeśli już je posiadasz, podziel je na różne pomieszczenia.

JB: Bardziej niż na "kotwicy" zależy mi na stworzeniu momentu w pomieszczeniu. Jaka jest chwila, którą Ty lub Twoja rodzina spędzacie w danym pomieszczeniu każdego dnia? Może to być czytanie książki, zabawa z dziećmi lub cisza nocna. Następnie przekładasz tę tożsamość na swój pokój. To jest piękna przestrzeń. Niektóre z najbardziej eleganckich i wyjątkowych domów, w jakich byłem, nie miały nic wspólnego z pieniędzmi czy meblami - były to pomieszczenia, do których wchodząc, miało się wrażenie, że zna się osobę, która tam mieszkała, po prostu stojąc w jej przestrzeni.