Ten 100 dolarów Ikea Headboard będzie Ignite swoją miłość do wszystkich rzeczy z rattanu

image

Nie jest tajemnicą, że jesteśmy zakochani w IKEA. Skandynawski gigant nie tylko pomógł nam stworzyć taki poziom organizacji w naszych domach, z którego nawet Marie Kondo byłaby dumna, ale także, dzięki przedmiotom w przystępnym przedziale cenowym, sprawił, że nasze wymarzone mieszkania stały się bardziej osiągalne. Dlatego też, gdy zobaczyliśmy rattanową deskę IKEA za 100 dolarów, nie mogliśmy się powstrzymać. Rattan dokonał wielkiego wejścia z powrotem do naszych salonów w 2018 roku i nie sądzimy, aby gdziekolwiek się wybierał, w najbliższym czasie.

Pochodzący z pnącej winorośli palmy rodzimej dla tropikalnych dżungli Azji, Malezji i Chin, rattan jest wykonany z wysuszonych łodyg rośliny, podczas gdy zewnętrzna kora jest używana do wyplatania mebli z wikliny. Jednym z powodów, dla których rattan jest popularny w meblarstwie jest po prostu to, że jest lekki, łatwy do przenoszenia i kojący dla oczu. Dodaj do tego, materiał jest trwały, zbudowany, aby wytrzymać ekstremalne temperatury (ekstremalnie wilgotne i zimne pogody), a nawet naturalnie odporne na owady. Jest to jeden z kluczowych powodów, dla których jest on idealny zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz.

Popularny w XIX i XX wieku rattan szybko pozbywa się swojej pierwotnej "babcinej" persony i jest reinterpretowany w nowych, ciekawych stylach. Tkana tekstura jest idealnym dodatkiem do każdego pomieszczenia w domu, zapewniając swobodną estetykę, która nawiązuje do bardziej nadmorskich, zrelaksowanych klimatów. To jest dokładnie ten rodzaj zen, który chcesz mieć w swojej sypialni. Panel DELAKTIG jest również marzeniem najemców, ponieważ z łatwością pasuje do większości ram łóżek o rozmiarze queen size. Możesz również zdecydować się na zakup kompletnego zestawu płyty czołowej i ramy łóżka, jeśli tak zdecydujesz.

Design wokół rattanu

Jeśli decydujesz się na kluczowy element wizualny, taki jak płyta czołowa z rattanu, starannie wybierz pasujące akcesoria, które uzupełniają klimat, jaki chcesz osiągnąć. Ponieważ rattan jest materiałem naturalnym, postaw na ciepłe kolory, miękkie tekstury i uspokajające elementy wystroju. Zachowaj prosty wygląd i zamiast tego zbuduj go, nakładając kilka faktur i tkanin, aby stworzyć atmosferę życia i relaksu. Możesz również wzmocnić rattanowy klimat za pomocą lampy, krzesła lub poduszek podłogowych. Jeśli chcesz, aby tylko jeden kawałek rattanu zajął centralne miejsce, posyp mniejsze akcesoria dekoracyjne, takie jak rattanowe pudełka lub tace wokół pokoju.

Oto nasze ulubione akcesoria pościelowe, które możesz połączyć z deską czołową.

IKEA DELAKTIG Headboard $100 Sklep

Zaprojektowana dla łóżka queen, ta piękna deska może pracować z większością ram łóżek. Wybierz naturalne tkaniny, materiały i jasne dodatki do sypialni, aby dopełnić rattanowy wygląd.

H&M Sprany, lniany komplet poszewek na kołdrę $129 Sklep

Postaw na jasne kolory, aby zrównoważyć ciepłe odcienie rattanu. Ten piękny, miękki zestaw kołdry jest idealnym dodatkiem do pary z ramą łóżka.

West Elm Solidna narzuta $89 Sklep

Wprowadź tekstury, które odegrają się od splotów na rattanowej ramie. Uwielbiamy ten luksusowy narzut w miękkim szarym kolorze, który będzie wyglądał pięknie, leniwie rzucony na łóżko.