7 dodatków, które sprawią, że Twój dom będzie szczęśliwszy w 2020 roku.

image

Zamiast ślubowania (jeszcze raz), że będziesz ciąć węglowodany lub grać w tenisa, jak o skupienie się w nowym roku na tworzeniu błogiego sanktuarium, w którym można rozpocząć i zakończyć swoje dni?

Pod koniec kolejnego roku, cała uwaga wydaje się być skupiona na wyznaczaniu celów. Po tym wszystkim, nowe lata otwierają drogę do nowych początków, a decyzje mogą być pewnym sposobem na dobry start. Ale podczas gdy wiele postanowień skupia się na samodoskonaleniu, można powiedzieć, że "Nowy Rok, Nowa Ty" zaczyna się w domu. Badania wykazują, że to, gdzie mieszkasz i co Cię otacza, ma bezpośredni wpływ na Twoje zdrowie i szczęście. Zamiast więc skupiać się w tym roku na fitnessie czy jedzeniu, przyjmij zestaw domowych intencji. Oto siedem pomysłów na rozwiązania projektowe, które będziesz chciał zachować.

Kupuj tylko to, co lubisz

Jasne, szorowanie korytarzy jest warta sobotniego popołudnia, o ile nie ulegnie się pokusie czerwonej pieczątki (czyli kupowania rzeczy tylko dlatego, że jest to dobra oferta). Aby uniknąć powrotu do domu ze stosem potencjalnego bałaganu, weź wskazówkę od Marie Kondo i pomyśl o przyniesieniu do domu tylko tych rzeczy, które natychmiast wyzwalają radość. Jeśli przedmiot przejdzie ten test, zastanów się dokładnie, gdzie ten przedmiot znajdzie się w Twoim domu i jak szybko możesz go tam dostarczyć. Jeśli kupujesz rzeczy z mentalnością "kiedyś", jest duża szansa, że nieuchronnie skończą jako stresujący bałagan w szufladzie lub szafie.

Postępuj zgodnie z zasadą "jeden za jednego".

W duchu minimalizowania bałaganu, jeżeli ty decydujesz kupować coś nowego dla twój domu (lub twój szafy), dostaje w zwyczaju dostawać pozbywa się coś przy ten sam czasem. Idealnie, przedmioty powinny być powiązane, na przykład, wspaniały nowy rzut powinien zastąpić poszarpany stary koc - ale na te czasy, kiedy nie masz czegoś w tym samym stylu, trzymaj wyznaczoną torbę gdzieś w domu jako hak - wszystko na rzeczy, które chcesz oddać, i dodawaj do niego regularnie. Zawartość torby może dostarczający jeden jeden przez, i ten metoda robi trudnemu zadaniu decluttering dużo łatwy.

Wydrukuj zdjęcia

Nie da się zaprzeczyć pomysłowości i praktyczności telefonu z aparatem. Ale ponieważ do zdjęć nie trzeba mieć dostępu, aby je zobaczyć, łatwo przyzwyczaić się do ukrywania najlepszych wspomnień w poręcznym pudełku. W tym roku, dlaczego nie uczynić z tego twórczej misji wyczyszczenia zaległych zdjęć i wydrukowania niektórych z nich na wystawę? Niezależnie od tego, czy będą one ułożone na ścianie galerii, oprawione na półkach z książkami czy schowane w stoliku kawowym, zdjęcia dodadzą ważnego, osobistego akcentu do Twojego domu - i będą przypominać o wszystkich bliskich Ci osobach w Twoim życiu.

Obserwować: Jak zaaranżować ścianę galerii

Zmodernizuj swoją pościel

Każdego roku spędzamy w łóżku około jednej trzeciej naszego życia, ale bardzo rzadko wybieramy pościel z taką samą skrupulatnością, z jaką wybralibyśmy samochód lub telefon komórkowy. W tym roku chodzi o to, by dobrze się wyspać i zainwestować w pościel, która naprawdę nadaje się do spania. Ty no musisz wydawać fortunę - dobrej jakości bawełniana pościel pracuje dobrze i może być pod $100, ale ty potrzebujesz znajdować coś który jest czysty i przytulny. Nasza rekomendacja? Trzymaj się bieli i dodaj kolorowe warstwy poprzez narzuty i poduszki. A jeśli trzymasz się tylko jednego rozwiązania w swojej porannej rutynie, zawsze ściel łóżko.

Go Green

Jednym z najprostszych sposobów na wprowadzenie dużych zmian w wystroju domu jest dodanie roślin. Zieleń dodaje wnętrzu zarówno koloru, jak i tekstury, a także ma dodatkową korzyść w postaci zmniejszenia stresu i zwiększenia koncentracji. Podczas gdy prawdziwe rzeczy są idealne (zwłaszcza do filtrowania powietrza i poprawy poziomu wilgotności), wysokiej jakości znalezisko faux może dodać tyle samo wizualnej satysfakcji do Twojego domu.