Wzywając wszystkich rodziców roślin-8 Indoor roślin garnki, które są absolutnie potrzebne

image

Zarówno świeże, jak i sztuczne rośliny mogą przekształcić każdą przestrzeń wewnętrzną w oazę pełną życia. Jeśli zdecydujesz się na prawdziwe rośliny, nie tylko skorzystasz z ich stylowego wyglądu, ale także z wielu potencjalnych korzyści zdrowotnych. W naturalny sposób odświeżysz powietrze w swoim domu, ponieważ rośliny uwalniają tlen i pochłaniają dwutlenek węgla - nie wspominając o tym, że uważa się, iż łagodzą one również stres i poprawiają nastrój.

Jeśli nie jesteś pewien, czy podołasz zadaniu utrzymania prawdziwej rośliny przy życiu, nie martw się. Istnieje wiele roślin w pomieszczeniach, które są prawie niemożliwe do zabicia (musisz tylko wiedzieć, gdzie robić zakupy i czego szukać). Chociaż, zawsze jest alternatywa faux roślin dla tych, którzy nie chcą ryzykować. W rzeczywistości, można rzeczywiście znaleźć kilka wspaniałych opcji dla fałszywych roślin, które wyglądają tak samo jak prawdziwe (bez plastiku konieczne)-West Elm's faux roślin wyglądają szalenie prawdziwe.

Cokolwiek wybierzesz, będziesz potrzebował stylowej doniczki do wyświetlania swojego roślinnego dziecka. Niektóre z nich są proste, podczas gdy inne mogą stać samodzielnie jako dekoracyjne rzeźby. Bez względu na to, jaki jest Twój styl, na pewno znajdziesz doniczkę, która będzie pięknie komponować się z wystrojem Twojego domu. Od naturalnej ceramiki po współczesne metale - oto osiem doniczek do wyboru.

CB2 Palazzo Medium Marbleized Planter $30 Sklep

Idź glam z tym cylindrycznym doniczką do roślin wewnętrznych z metalicznym, inspirowanym marmurem wzorem. Biel i złoto donicy będzie się wyróżniać na tle naturalnej zieleni każdej rośliny, którą umieścisz w środku.

Urban Outfitters + Zestaw tacek ociekających Parker Planter $59 Sklep

Ten praktyczny element zawiera zarówno doniczkę, jak i tackę drenażową. Ceramiczna doniczka ma delikatny szary odcień podkreślony wgłębionym wzorem i nadaje się na świeże rośliny.

H&M Drewniana doniczka na rośliny $25 Sklep

Aby uzyskać naturalny wygląd, rozważ tę drewnianą doniczkę z H&M. Wykonana jest w 100% z drewna, a jej nowoczesny design obejmuje podstawę, która jest mniejsza niż sama doniczka, co pomaga podnieść ją na wyższy poziom.

CB2 Zen Large White Planter $149 Sklep

Duży gliniany kwietnik z graficznym wzorem poziomych i okrągłych linii, który sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Możesz w niej umieścić dużą roślinę doniczkową, na przykład drzewko oliwne lub figę o liściach skrzypiec.

H&M Doniczka z bąbelkami $25 Sklep

Podczas gdy niektóre doniczki do roślin w pomieszczeniach są zaprojektowane wyłącznie z myślą o funkcjonalności, ta jest w pełni stylowa. Wykonana z glazurowanej kamionki, ma bogaty turkusowy odcień zieleni i zabawne bąbelki.

Anthropologie Doniczka i stojak z gliny Dipped $58 $46 Sklep

Zanurzona gliniana doniczka na rośliny, która jest dostarczana z metalowym stojakiem i tacką drenażową, ten kawałek będzie wyglądał oszałamiająco w rogu salonu lub sypialni. Zwróć uwagę na glazurowaną terakotę w kolorze zarówno naturalnego pomarańczu, jak i bieli, które pięknie ze sobą współgrają.

CB2 Stax Planter Medium Grey $70 Sklep

Jeśli kiedykolwiek istniała donica zaprojektowana dla minimalistów, to właśnie ona. Cylindryczna donica w kolorze szarym, wykonana z galwanizowanej stali, sprawia wrażenie prostej, industrialnej i niezaprzeczalnie fajnej.

H&M Bardzo duża metalowa donica na rośliny $40 Sklep

Młotkowany metal jest gwiazdą tego stojaka na rośliny w domu. To ponadwymiarowa donica, w której zmieści się okazałe drzewo w Twoim domu.

Dalej: 5 łatwych w pielęgnacji roślin, które warto mieć w domu już teraz.