Nowy loft z serialu Queer Eye jest w 100% do kupienia

image

Jeśli chodzi o styl, Bobby Berk ma go pod dostatkiem. Ten sławny projektant wnętrz jest najbardziej znany z przekształcania wnętrz w oszałamiające przestrzenie w ciągu kilku dni w hitowym programie Netflix Queer Eye, w którym on i reszta Fab Five doradzają "bohaterom" (czyli ludziom szukającym odmiany stylu życia) we wszystkim, od wystroju domu, przez styl osobisty, po ogólne samopoczucie.

Poznaj eksperta Bobby Berk jest znany z pracy nad popularnym serialem Netflixa Queer Eye, który zdobył trzy nagrody Emmy i był wielokrotnie nominowany do People's Choice Awards. Berk ma również swoją własną markę osobistą.

Niezależnie od tego, czy odnawia dom bohatera, czy urządza swoje własne mieszkanie w Los Angeles, Berk ma zamiłowanie do stylizowania nieskazitelnych przestrzeni, więc nie powinno dziwić, że loft, który zaprojektował na potrzeby 3. sezonu Queer Eye Netflixa, nie jest wyjątkiem.

Loft o powierzchni 1800 stóp kwadratowych, znajdujący się w Firestone Building w Kansas City, wychodzi na panoramę metropolii Środkowego Zachodu i został zaprojektowany tak, aby służyć nie tylko jako plan zdjęciowy serialu, ale również jako dom dla obsady i ekipy podczas kręcenia filmu. Biorąc pod uwagę wielofunkcyjność tej przestrzeni, Berk postawił sobie za cel umeblowanie loftu w taki sposób, aby był on zarówno estetyczny, jak i wygodny do życia. "Moja pierwsza myśl zawsze dotyczy tego, w jaki sposób przestrzeń będzie wykorzystywana i jak najlepiej sprawdzi się dla nas i naszych bohaterów" - mówi MyDomaine sławna projektantka. "Chciałem, żeby było chłodno, ale przystępnie, nowocześnie, ale wygodnie". Szczerze mówiąc, udało mu się to.

Zajrzyjcie do wnętrza wspaniałego loftu, który służy jako plan zdjęciowy do 3 sezonu Queer Eye Netflixa i sprawdźcie sami jak wygląda. (Psst... wszystko jest z West Elm).

Pokój dzienny

Zewnętrzna część budynku szczyci się architekturą inspirowaną gotykiem, "co sprawiło, że chciałam się upewnić, że przestrzeń nie będzie zbyt nowoczesna" - mówi Berk w rozmowie z MyDomaine.

W salonie, pluszowa, aksamitna sekcja w chłodnym szarym odcieniu wypełniona uzupełniającymi poduszkami wprowadza równowagę pomiędzy wygodą i zaproszeniem, a chłodem i nowoczesnością.

Urządzanie loftu o powierzchni 1800 stóp kwadratowych nie obyło się bez wyzwań, mówi Berk w rozmowie z MyDomaine. "To było prawie za dużo przestrzeni" - śmieje się projektantka. Tutaj, skórzany fotel i strategicznie umieszczony stolik boczny w pełni wykorzystują niezręczny kąt.

Kuchnia + bar

Kuchnia to pièce de résistance nowoczesnego loftu. Para żyrandoli w kształcie obręczy oświetla tę oszałamiającą przestrzeń, w której znajdują się ciemnozielone szafki, złote okucia i wzorzysty czarno-biały cementowy backsplash.

Zieleń wypełnia kuchenny parapet, dodając koloru i życia przestrzeni naznaczonej industrialnymi ścianami z odsłoniętej cegły i szklanymi oknami o czarnych ramach.

Kontynuując kuchenny motyw ciemnozielonych szafek i wzorzystych płytek cementowych, mokry bar w lofcie praktycznie prosi się o przygotowanie orzeźwiającego koktajlu.

Przestrzeń rozrywkowa i stylizowana

Kiedy przyszło do projektowania przestrzeni do rozrywki i stylizacji, Berk miał jeden jasny cel w głowie: "Stworzyć przestrzeń, która ułatwi życie/pracę moim braciom" - mówi projektantka w rozmowie z MyDomaine.

Wyposażona w toczący się stojak na ubrania z rur inspirowanych stylem industrialnym, kilka luster o długości podłogi i mnóstwo miejsc do siedzenia, przestrzeń do stylizacji loftu jest bardziej niż gotowa na przyjęcie kolejnego bohatera Fab Five.

Neonowy napis głosi motto Fab Five, którym należy się kierować w życiu: Styl. Smak. Klasa. A teraz wybaczcie nam, że kupimy każdy przedmiot zaaprobowany przez Berka, który można zobaczyć w tym stylowym lofcie.