Jeśli posiadasz te 7 książek o wystroju wnętrz, nie potrzebujesz dekoratora

image

Nie stać Cię na dekoratora? Dobrze skompletowana biblioteka to Twój najsilniejszy sprzymierzeniec. Choć jesteśmy niezmiennie pod wrażeniem fachowej wiedzy i redakcyjnego oka, które wnoszą profesjonalni projektanci wnętrz, nie da się zaprzeczyć urokowi samodzielnego opanowania nowych umiejętności. W naszym dążeniu do samodoskonalenia, tutaj, w biurach MyDomaine, nasi redaktorzy nieustannie wymieniają się uwagami na temat kluczowych punktów odniesienia. Dziś przedstawiamy Ci kilka naszych ulubionych publikacji z dziedziny dekoracji wnętrz.

Te przemyślane i przystępne prace, napisane przez elitarną grupę naszych ulubionych projektantów, blogerów i tastemakerów, stanowią mistrzowską klasę projektowania. Od zabawy wzorami i teksturami Allegry Hicks po domy naszych ulubionych ikon mody, nasza "lista obowiązkowa" lektur do stylizacji domu to kolekcja, bez której nie będziesz chciała żyć.

Dodaj te książki o aranżacji wnętrz do swojej biblioteki i zaoszczędź ciężko zarobioną gotówkę na naprawdę wartościowe nowe meble. Z odpowiednim wykształceniem, będziesz opanowany i gotowy, aby zmierzyć się ze wszystkim, od remontów DIY do stylizacji akcesoriów jak profesjonalista. Oto literatura, która pozwoli ci zdobyć szóstkę z designu.

India Mahdavi Home Chic

Osobiste wskazówki znanej na całym świecie projektantki wnętrz Indii Mahdavi oferują zabójcze porady, jak odmienić każdy pokój w domu. Uwielbiamy jej charakterystyczne podejście do znajdowania unikalnych sposobów wyrażania osobowości. Książka omawia wszystko, od dekorowania wokół niskich sufitów do tworzenia perspektyw i pionowych proporcji. W połączeniu z pomocnymi ilustracjami, książka ta znajduje się na szczycie naszej listy obowiązkowej zarówno dla początkujących właścicieli domów, jak i pasjonatów przebudowy.

Nathan Williams The Kinfolk Home

Witamy w naszych ulubionych wycieczkach po domu wszechczasów. Kinfolk ma nieskazitelne oko do nieoczekiwanych detali, które nadają prawdziwie artystyczne interpretacje stylu. Autor Nathan Williams prezentuje tu 35 domów z całego świata - od Skandynawii po Japonię i Stany Zjednoczone. To najdoskonalszy sposób na celowe, osobiste docenienie przestrzeni.

Allegra Hicks Oko na design

Miłośnicy wzorów lub ci, którzy po prostu chcą poznać nowe tekstury, pochłoną wysublimowane dzieło projektantki Allegry Hick. Wydanie zawiera jej oryginalne projekty tkanin i wzorów wraz z pięknymi fotografiami wnętrz, krajobrazów i wielu naturalnych inspiracji.

Emily Henderson Styled

Opanuj sztukę winietowania dzięki przystępnemu i łatwemu do wykonania poradnikowi Emily Henderson. Od zbierania antyków po układanie półek z książkami - znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by urządzić każdy zakątek domu.

Maxwell Ryan i Janel Laban Apartment Therapy

Apartment Therapy jest jednym z naszych ulubionych cyfrowych zasobów dla wszystkich aspektów projektowania i dekoracji. W drukowanym przewodniku znajdziesz wszystko, od planów pięter po metody malowania - czyli jeden sklep, w którym możesz zbudować swoje mieszkanie od podstaw.

Ivan Terestchenko Beyond Chic

Beyond Chic Ivana Terestchenko zabiera nas wszystkich do wnętrza kapryśnego i wspaniałego świata niektórych z najbardziej znaczących projektantów mody w historii, od Chanel do Alaïa, Yves Saint Laurent, Pucci, Kenzo i nie tylko. Intymna przepustka do kultowych, osobistych światów twórców mody to coś w sam raz dla nas. Książka zawiera wszystko, czego można się spodziewać, a nawet więcej. Mityczny apartament Chanel przy 31 rue Cambon i zamek Giorgio Armaniego to tylko wierzchołek cudownie szykownej góry lodowej.

Emily Schuman Cupcakes and Cashmere at Home

Emily Schuman, pomysłodawczyni słynnego lifestylowego bloga Cupcakes and Cashmere, przedstawia wszystkie wskazówki, które przyniosły jej tak wielką popularność w sieci. Zawiera nigdy wcześniej niewidziane ekskluzywne treści, porusza wiele tematów, od przystępnych projektów DIY po planowanie przyjęć. Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących gospodarzy.