Najlepszy sposób na przekształcenie lampy puszkowej w lampę wiszącą

image

Jeśli kochasz wygląd lamp wiszących, ale utknąłeś z wpuszczanymi oprawami w swoim domu, nie szukaj dalej niż to how-to. Pokażemy Ci, jak za pomocą zestawu do konwersji przekształcić podstawowe lampy puszkowe w olśniewające lampy wiszące.

Dodaj dramatyzmu każdej przestrzeni za pomocą lampy wiszącej. Te modne oprawy mogą być w stylu glamour, rustykalnym, nowoczesnym lub jakimkolwiek innym, jaki sobie wymarzysz. Niektóre domy nie są jednak przystosowane do montażu lamp wiszących. Zamiast tego mają one oprawy oświetleniowe wpuszczane. Na szczęście jest na to prosty sposób.

Zestawy do konwersji lamp wiszących przekształcają oprawę oświetleniową z nudnej w piękną w kilka minut. Każdy zestaw jest nieco inny, ale przeprowadzimy Cię przez ogólne kroki. Przed rozpoczęciem tego projektu, upewnij się, że masz dostęp do skrzynki elektrycznej i wiesz, jak wyłączyć wyłączniki.

Czego potrzebujesz

Zestaw konwertera światła wpuszczanego z regulowanym prętem, adapterem gniazda, prętem montażowym, okrągłą metalową płytą, dekoracyjnym medalionem i osprzętem (my użyliśmy zestawu firmy Westinghouse) Śrubokręt elektryczny Oprawa oświetleniowa do zawieszenia i osprzęt montażowy

Krok 1: Wyłącz zasilanie

Wyłącz zasilanie na wyłączniku obwodu dla światła, które konwertujesz. Przerzuć przełącznik na i wyłączyć, aby potwierdzić, że zasilanie jest wyłączony przed dotknięciem gniazda lub przewodów.

Krok 2: Usuń starą lampę

Usuń starą lampę z gniazdka. Zacznij od odkręcenia żarówki, a następnie usuń wszelkie ozdobne wykończenia.

lampa

Rada redaktora: Jak wykonać ten krok zależy od konfiguracji oprawy oświetleniowej, więc skonsultować się z instrukcjami producenta w razie potrzeby.

Krok 3: Zabezpiecz klamrę

Umieść wspornik, który został dostarczony z zestawem do wpuszczanej oprawy puszki. Upewnij się, że pręt blokujący wspornika jest na miejscu przed zabezpieczeniem go śrubami.

Krok 4: Zabezpiecz belkę przesuwną

Użyj śrubokręta, aby zamocować pręt przesuwny, który został dostarczony z zestawem, do oprawy puszki wpuszczanej. Upewnij się, że używasz śrub przeznaczonych specjalnie do listwy przesuwnej.

Krok 5: Zainstaluj wspornik montażowy

Teraz, gdy wspornik i pręt są zainstalowane, przymocuj uchwyt montażowy z powrotem do oprawy. Wspornik mocuje się do wspornika, który zainstalowałeś w kroku 3.

Krok 6: Zainstaluj przewód i osłony

Użyj śruby, aby zainstalować przewód uziemiający z boku wpuszczonej puszki. Następnie przymocuj metalową płytę pokrywy do płyty montażowej.

Krok 7: Zamocuj pręt montażowy

Zainstaluj pręt montażowy lampy wiszącej do wspornika montażowego. Większość prętów montażowych jest dostarczana z lampą wiszącą, a nie z zestawami do konwersji, więc upewnij się, że Twoja lampa wisząca jest dostarczana z tym elementem wyposażenia.

Krok 8: Zamocuj przewody

Przewlecz przewody lampy wiszącej przez ozdobny medalion i przymocuj przewody lampy wiszącej do przewodów zestawu. Zapoznaj się z instrukcjami producenta, aby upewnić się, że przymocowujesz właściwe przewody. Przymocuj lampę wiszącą do gniazdka, a następnie przywróć zasilanie za pomocą wyłącznika automatycznego.