Jeśli posiadasz magazyn IKEA, potrzebujesz również tych genialnych produktów

image

Nasz związek z IKEA jest dość przewidywalny: Zwracamy się do tej marki po niedrogie, proste, płaskie meble, a następnie urządzamy burzę mózgów, aby je dostosować i przekształcić za pomocą hacków. Nawet najlepsi projektanci wnętrz znajdują sposób, by wkomponować jej elementy w ogólny wygląd pokoju. Na przykład, zwracają się do IKEA po kolorowe poduszki za 10 dolarów, aby dodać energii pomieszczeniu, umieszczają stolik Lack w jadalni, aby służył jako stół do serwowania, a także wybierają eleganckie, minimalistyczne okucia, aby natychmiast unowocześnić przestrzeń.

Ulubione pomysły IKEA

A mówiąc o niestandardowych rozwiązaniach, nic tak nie mówi o szyku i sprycie, jak przekształcenie biurka z IKEA w szafkę barową, stworzenie wygodnej poduszki podłogowej z dywaników Signe i przerobienie regału Kallax na ławkę do czytania. Dostosowywanie mebli do indywidualnych potrzeb jest tak popularne, że powstały całe firmy, które się tym zajmują, jak na przykład Norse Interiors, która pozwala na personalizację niektórych z najpopularniejszych szuflad IKEA za pomocą eleganckich, szablonowych wzorów.

Przyzwyczailiśmy się do tej rutyny, ale premiera produktu IKEA w 2017 roku zmienia wszystko. W 2017 roku szwedzka marka meblowa wprowadziła na rynek kolekcję Kallax, serię akcesoriów, które można uznać za własną wersję IKEA hack, cóż, IKEA hack. Kolekcja obejmuje wiszące organizery, przypinane kosze i wyjmowane jednostki do przechowywania, które dostosowują półki Kallax, jeden z najbardziej popularnych, wszechstronnych elementów sklepu.

Wkładki, które zaczynają się od 10 dolarów, zostały zaprojektowane tak, że klasyczna seria półek może być "odświeżona i spersonalizowana, aby zmaksymalizować przechowywanie", wyjaśnia komunikat prasowy. Jednym z wyróżniających się akcesoriów jest wiszący organizer ze skóry i tkaniny, który owija się wokół półki, dodając jej osobowości i odrobiny skandynawskiego stylu.

Wykonany z prawdziwej skóry, wiszący organizer z tkaniny nadaje białej półce odrobinę tekstury. IKEA proponuje przechowywanie w nim wszystkiego, od butelek i serwetek, po szaliki i rękawiczki. Podoba nam się, jak ten organizer może zamienić martwą przestrzeń w praktyczny schowek.

IKEA Organizer Kallax $25 Sklep

Ten niklowany geometryczny kosz idealnie pasuje pod półkę IKEA, aby zmaksymalizować przestrzeń. Podobnie jak w przypadku wiszącego organizera z tkaniny, możemy przenieść ten kosz w dowolne miejsce, gdzie będziemy potrzebować dodatkowego miejsca do przechowywania.

IKEA Kosz druciany Kallax $12 Sklep

Dodaj kolor i stwórz małe schowki za pomocą tego dzielnika na półki, który łatwo wsuwa się na miejsce. Uporządkuj swoje ulubione książki, ważne dokumenty i nie tylko.

IKEA Kallax Shelf Divider $15 Sklep

Dzieląc sześcian na cztery przegródki różnej wielkości, ta wkładka do półek pozwala dostosować urządzenie Kallax do własnych potrzeb. Użyj wkładki, aby wyświetlić i uporządkować wszystko, od cennych pamiątek po książki, a następnie przenieś ją z sześcianu do sześcianu, aby odświeżyć wygląd jednostki w dowolnym momencie.

IKEA Półka Kallax $12 Sklep

Oprócz kolekcji Kallax IKEA, jesteśmy również fanami ich linii PS na 2017 rok, w tym wytrzymałego szarego krzesła narożnego, które jest idealnym kącikiem do czytania, inteligentnej lampy podłogowej, która natychmiast podnosi nastrój pokoju i drewnianego stołka, który na pewno będzie centrum wszystkich najlepszych hacków IKEA w 2017 roku.

Jesteśmy przekonani, że wszystkie te porady dotyczące stylizacji domu z IKEA będą równie szykowne, jeśli chodzi o organizację. Aby zacząć, mamy dla Ciebie porady organizacyjne dla Twojego biura, genialne pomysły na małą kuchnię i pomysły na szafę od projektanta szaf gwiazd.