Najbardziej zmieniające grę sekrety zakupów w Costco

image

Jeśli uwielbiasz się targować (a kto nie lubi?), to prawdopodobnie masz w portfelu kartę członkowską Costco. W tym ogromnym magazynie sprzedaje się wszystko w hurtowych ilościach, od artykułów spożywczych (w tym organicznych owoców i warzyw) po artykuły gospodarstwa domowego, elektronikę, alkohol, pierścionki z diamentami, a nawet benzynę, a wszystko to po bardzo obniżonych cenach. Ale w Costco można zaoszczędzić więcej niż tylko dolary. Sprawdziliśmy, co oznacza gwiazdka na etykiecie z ceną, jakie są programy rabatowe i jakie są korzyści dla osób niebędących członkami. Zaintrygowany? Przewiń w dół, aby przeczytać więcej.

Zjedz lunch za mniej niż 2 dolary lub za darmo, z nieograniczoną ilością próbek

Jeśli jesteś fanem hot-dogów i pizzy, to strefa gastronomiczna Costco powinna być Twoim pierwszym portem przy każdej wizycie. Według Eater, cena hot-doga i napoju gazowanego wynosząca 1,50 dolara nie zmieniła się od lat (dokładnie od 1985 r.) i raczej się nie zmieni. W rzeczywistości całe menu w sklepowej kawiarni ma bardzo dobre ceny. Jedz więc bez wyrzutów sumienia.

Oszczędzaj na wysokiej jakości marce Kirkland w Costco

Podczas gdy niektóre marki własne mają złą sławę, produkty Kirkland Signature w Costco są naprawdę najwyższej jakości. Według osób wtajemniczonych, marka własna jest niezwykle wysokiej jakości i stanowi aż 20% produktów w sklepie. Można tam kupić odzież męską, alkohol, karmę dla zwierząt, proszek do prania i baterie, które według The Krazy Koupon Lady są identyczne jak Duracell. Plotki głoszą, że produkty Kirkland mogą być nawet wytwarzane w tej samej fabryce, co ich odpowiedniki znanych marek. Na przykład, według Good Housekeeping, wielu kupujących wierzy, że płyn do mycia naczyń Kirkland jest produkowany przez Cascade, ale niezależnie od tego, w teście przeprowadzonym przez Good Housekeeping Institute uzyskał ponadprzeciętne wyniki.

Podaruj znajomym nie będącym członkami Costco kartę pieniężną

Nawet jeśli Twoi znajomi nie mają członkostwa, możesz zaprosić ich na zakupy za pomocą karty Costco Cash Card. Musisz być członkiem, aby kupić kartę lub doładować ją pieniędzmi, ale dzięki temu poręcznemu plastikowi Twoi znajomi mogą robić zakupy w każdej lokalizacji Costco, w tym w Costco online. Mogą nawet odłożyć pieniądze na swoje własne członkostwo - to dopiero spryt.

Odwiedź krawędzie sklepu, aby zrobić duże zakupy

Dla prawdziwych łowców okazji, pomiń centrum i udaj się na krawędzie lub tył sklepu zamiast. Lifehacker nazwał tę sekcję "aleją akcji" ze względu na duży ruch. "Producenci i dystrybutorzy często płacą za przywilej przebywania w tym miejscu, a ceny są agresywne" - czytamy na stronie.

Nie daj się skusić kuszącym stoiskom z próbkami lub ładnym wystawom na końcu korytarzy; Lifehacker twierdzi, że najgorsze okazje w Costco są właśnie tutaj.

Korzyści z członkostwa wykraczające poza zakupy w sklepie

Podczas gdy zniżki na zakupy hurtowe są całkiem niezłe, możesz dostać o wiele więcej za to 60-dolarowe członkostwo, niż ci się wydaje. Wyjątkowe oszczędności można uzyskać dzięki wielu usługom Costco. Możesz zarezerwować zniżki na wakacje z Costco Travel, kupić samochód, zamówić dostawę wody butelkowanej, zaciągnąć kredyt hipoteczny lub refinansować dom, kupić ubezpieczenie, plan dentystyczny, a nawet trumny. Jeśli masz pieniądze, możesz wykupić członkostwo w programie Wheels Up, który daje dostęp do prywatnej floty samolotów z gwarancją dostępności. Kosztuje Cię to 17 500 dolarów, ale sklep uprzejmie dodaje kartę gotówkową Costco o wartości 3500 dolarów, aby trochę złagodzić ból.

Skanuj książeczki z kuponami Costco przed zakupami

Członkowie Costco otrzymują książeczkę z kuponami, w której znajdują się wszystkie przecenione produkty i oszczędności na dany miesiąc. Pamiętaj, aby dokładnie zeskanować tę książeczkę przed zakupami i zanotować zniżki, które chcesz zrealizować. Ale nie trzeba ich już wycinać. Od 2015 r. oszczędności są naliczane automatycznie przy kasie. Aby uzyskać prawdziwie bezproblemowe oszczędności, pobierz aplikację mobilną Costco, aby realizować kupony za pomocą smartfona.

Kupuj alkohol jako osoba niebędąca członkiem klubu w niektórych krajach

Alkohol w Costco jest śmiesznie tani, a ceny te są dostępne również dla osób niebędących członkami, ale tylko jeśli mieszkasz w niektórych stanach. Dlaczego? Saving Advice mówi, że jest to wymuszone przez prawo stanowe i że "każda placówka sprzedająca alkohol musi udostępnić go do sprzedaży publicznej". Dlatego Costco musi zezwolić na zakup alkoholu w swoich sklepach także osobom niebędącym członkami. Dotyczy to 12 stanów, w tym Arizony, Kalifornii, Connecticut, Delaware, Hawajów, Indiany, Massachusetts, Michigan, Minnesoty, Nowego Jorku, Teksasu i Vermontu. A przywileje dla nie-członków są kontynuowane. Lifehacker mówi, że można również uzyskać swoje oczy sprawdzone z optometrist Costco, korzystać z apteki, aby kupić leki, lub dostać szczepionki i jeść w food court.

Zwróć uwagę na ceny kończące się na $0.97 i $0.00

Jeśli dotarłeś aż do tego miejsca, to znaczy, że jesteś bardzo sprytnym klientem i właśnie dotarłeś do jednego z najlepszych sekretów zakupowych. Zwróć uwagę na metki cenowe Costco. W artykule Tough Nickel Len Rapoport ujawnił, że ceny kończące się na 0,97$ to krajowe przeceny. Oznacza to również, że produkty te nie zostały sprzedane i dlatego muszą zostać usunięte. Ceny kończące się na $0,00 to obniżki na poziomie lokalnym.

Zwracaj uwagę na gwiazdkę na wywieszkach z cenami

Jeśli regularnie robisz zakupy w Costco, na pewno zauważyłeś gwiazdkę w prawym górnym rogu niektórych oznaczeń cenowych. Jeśli ją zobaczysz, Len Rapoport mówi: "Oznacza to, że ta pozycja nie jest uzupełniana" i że to, co widzisz, to wszystko, co zostało. "Jest to wskazówka, że może to być towar przeceniony, ale nie zawsze" - pisze. "To daje Ci do zrozumienia, że gdy już ich nie będzie, nie będzie więcej. Korzystam z tego przewodnika, aby określić, czy powinnam zaopatrzyć się w przeceniony produkt, wiedząc, że w sklepie nie ma już żadnych zapasów".

Zachowaj paragony, aby ułatwić zwroty

Costco ma jedną z najlepszych zasad zwrotów, więc trzymaj paragony z każdego zakupu. Załóż w domu folder, w którym będziesz mógł je bezpiecznie przechowywać. Jest to szczególnie ważne w przypadku elektroniki zakupionej w tym dyskoncie. Costco przyjmuje zwroty w ciągu 90 dni (od daty otrzymania towaru) w przypadku telewizorów, sprzętu AGD, komputerów, tabletów z ekranem dotykowym, aparatów fotograficznych, kamer, odtwarzaczy MP3 i telefonów komórkowych. Można zwrócić towar bez paragonu, ale w przypadku, gdy sieć nie będzie mogła odnaleźć w swoim systemie zakupionego towaru, Len Rapoport mówi, że zwróci tylko najniższą cenę, za jaką towar został sprzedany. Costco ma również bardzo wysoką gwarancję satysfakcji, więc jeśli nie będziesz zadowolony z któregoś z produktów, Len mówi, że możesz je zwrócić w ciągu dwóch lat. To jest dopiero obsługa.

Kupuj zniżkowe bilety do kina z kartą podarunkową Costco

Uwielbiasz chodzić do kina, ale nie lubisz płacić absurdalnych cen? Cóż, mając członkostwo w Costco, możesz kupić bilety do kina taniej niż w kinie. Jeśli nie jesteś członkiem, możesz użyć karty podarunkowej lub gotówkowej, aby je kupić; w przeciwnym razie są one dostępne dla członków Costco przez cały czas w dziale z kartami podarunkowymi.

Costco Członkostwo Gold Star $60 Sklep